Informatie competitie 2018

Algemeen
Meer informatie over de teamcompetities in Nederland vind je hier: Teamcompetitie 2018.

Teamopstelling

1e Divisie, Heren 1
  27 mei Almere Duin       9 juni sprint Weert 30 juni Sprint Holten 8 september team time trial Vroomshoop 16 september Dubbele sprint Nijmegen
Ruud Bongers  Start Start   Start Start
Mark Verhaegen   Start  Start    Start
Juul van de Kruijs   Start  Start Start  Start Start
Remco de Veen Start Start Start Start Start
Jelle Houben     Start Start  
Jannes Houben          
Joris Timmermans              
Jesse Cuijpers          
* Alle wedstrijden zijn stayerwedstrijden.

2e Divisie, Dames 1 + 2
  22 april team time trial Arnhem      27 mei Almere Duin (stayeren) 10 juni sprint Weert 1 juli kwart Nuenen 16 september Dubbele sprint Nijmegen
Sandra Smeets T1 T1 T1 T1 T1
Sabine Klesman T1 T1 T1 T1 T1
Imke van Gog T1 T1 T1 T1 Res
Femke van Gog T1 T1 Res T1 T1
Wenke Brouns T2  T2 T2   T1 
Floor Janssen T2    T1    T2
Ilona Raemaekers    Res  Res  T2  T2  T2
Carla Opheij  T2 T2 Res Res T2
Lilian Janssen T2     T2  
Henny Steeghs     T2 T2 T2
Suzanne Bontemps Res T2 Res T2 Res
Anne Janssen Res T2 T2 Res Res
Vivian Knechten Res Res Res Res Res

3de Divisie, Heren 2
  22 april team time trial Arnhem       27 mei sprint Almere Duin (stayeren) 10 juni sprint Weert 8 juli OD Utrecht 16 september Dubbele sprint Nijmegen
Luuk Stijnen  Start Start Start  Res Start
Pedro van Vliet Start  Start  Start  Start Start
Johan Raemaekers  Team3       Start
Daan van Hoef Start     Start  
Pieter Adrieans Res Res Res Res Res
Roger Jacobs Start    Start Start  Res
John Geelen     Res  Start    Team3  Start 
Dave van Hunsel Team3     Start Start

4de Divisie, Heren 3
  22 april team time trial Arnhem       27 mei sprint Almere Duin (stayeren) 10 juni sprint Weert 8 juli OD Utrecht 16 september Dubbele sprint Nijmegen
Rick Ogier  Res   Start    Start
Ruud Verhaegen Res Start  Res Start Start
Maikel Theunissen Res Start  Start  Start  
Jan Willem Stegeman Start   Team2    Start 
Falco Wijnhoven Start   Start Res Res
Tom Schouten Res  Start Start   Start
Pieter Adrieans    Res  Res Res Start Res

Teamcaptains
Heren 2: Luuk Stijnen
Heren 3: Tom Schouten

Hoofdsponsor:
Saelmans

Sponsoren:




Logo SvdB Adviseurs Accountants



hetloopcentrumafb 1569 logo rabobank